Atelier Simi’den: Küçük işletmelere desteğiniz için bir TEŞEKKÜR…

Atelier Simi’den: Küçük işletmelere desteğiniz için bir TEŞEKKÜR…

Merhaba,

Size biraz bizden ve atölyemizden bahsetmek ve küçük işletmelerin gücünü, sizlerin sayesinde, birlikte yarattığımız, benzersiz deneyimi paylaşmak istiyorum.

Seramik dünyası genellikle kalite ve özenle ilişkilendirilir. Her bir parçanın bir hikayesi vardır ve biz burada, her bir ürünü özel kılan o dokunuşu yakalamak için gece gündüz çalışıyoruz. Ama maalesef bu kalite, bazen maliyetlerin çok yükselmesine neden oluyor.

Evet, seramik butik bir üretim yaptığınızda üretimi pahalı bir uğraş. Her bir parça özenle elde şekillendiriliyor, en kaliteli malzemelerle buluşuyor ve sıcak fırınlarımızda hayat buluyor. Ancak, bu kalitenin ardında yatan hikayeyi sadece maliyetlerle ölçmek mümkün değil. O hikaye, her bir ürünün bir tutku ürünü olduğunu gösteriyor.

Bazıları belki diyor ki, "Neden daha düşük fiyatlı ürünler üretmiyorsunuz?" Evet, bu mümkün olabilir ama burada bir karar noktası var. Biz asla kaliteden ödün vermek istemiyoruz. 

Biliyorum ki bizim ürettiklerimiz sizler için; 

bazen en sevdiğinize özenerek seçtiğiniz özel tasarım hediye, 

bazen kurumsal şirketinizin kalitesini temsil eden bir kurumsal hediye,

ya da binbir zorlukla sahip olduğunuz yeni evinizin kapısında koruyucu olacaklar. 

Atelier Simi çatısı altında; sizin özendiğiniz kadar özenli, kaliteli ve tüm detaylarıyla ödenene değer ürünler üretmek ana amacımızdan hiç bir zaman vazgeçmeyeceğim.

İşte bu noktada sizlere derinden bir teşekkür etmek isterim. 

Sizler, her bir parçamızın arkasındaki emeği, özeni ve tutkuyu takdir ediyorsunuz. Sizler, küçük işletmelerin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz.

Bir sonraki alışverişinizi düşünürken, sadece bir ürün satın almak değil, bir hikayenin parçası olmayı düşünmenizi isterim. Üretim sürecimizi, her gün koşarak çalışmaya geldiğimiz ortamı da keşke herkese gösterebilsem. 

Yolu Bodrum’a düşenleri atölyemize beklerim.  

Buraya geldiğinizde her bir parçanın biraz sevgi, biraz emek ve en önemlisi sizlerden aldığımız enerjiyle şekillendiğini göreceksiniz.  

Sevgilerimle,

Sinem 

 

Bloga dön