İçeriğe atla
Yurtiçinde geçerli 1.750.-tl ve üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO
Yurtiçinde geçerli 1.750.-tl ve üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO
Yurtiçinde geçerli 1.750.-tl ve üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO

NEDEN KÜÇÜK İŞLETMELERE DESTEK OLMALIYIZ...

NEDEN KÜÇÜK İŞLETMELERE DESTEK OLMALIYIZ... Özellikle son dönemde içinde bulunduğumuz ekonomik koşullar nedeniyle maliyetlerin çılgınca arttığı bir süreçten geçiyoruz. Haliyle hem tüketici hem de üretici olarak yaşam maliyeti kriziyle birlikte...

NEDEN KÜÇÜK İŞLETMELERE DESTEK OLMALIYIZ...

Özellikle son dönemde içinde bulunduğumuz ekonomik koşullar nedeniyle maliyetlerin çılgınca arttığı bir süreçten geçiyoruz. Haliyle hem tüketici hem de üretici olarak yaşam maliyeti kriziyle birlikte hepimiz artık daha dikkatli davranıyoruz ve bir süre daha bu şekilde olmak zorundayız gibi duruyor. 

Büyük işletmeler bu durumdan pek de etkilenmiş görünmese de neredeyse her şeyin fiyatlarının tavan yapması nedeniyle bir çok küçük bağımsız markanın kapanışına tanıklık ediyoruz. Bu yüzden 2023, yerel topluluklarımızı desteklememiz ve küçük işletmelerden alışveriş yapmamız gereken bir yıl.

İşin ekonomik katkı payını bir kenara bırakırsak tüketici olarak size ne tür avantajlar sunduğumuzu da açıklamak isterim.

 

BURASI UFAK BİR SERAMİK ATÖLYESİ 

Ve öyle kalmaya devam edecek. 

Bugün baktığımızda benimle birlikte her gün aynı heyecanı paylaşan pırıl pırıl 5 genç kızımız ile birlikte elimizden geldiğince fikirler buluyor, üretiyor, paketliyor ve Bodrum’dan dünyanın her noktasına özel tasarım ürünler yolluyoruz.

 

CESARETLE GİRİŞİMCİ OLMUŞ BİR KİŞİNİN HAYALİNİ YAŞAMASINA DESTEK

Evet, belki biraz klişe bir ifade olabilir ancak %100 doğru. Herhangi bir perakende satış platformu yerine bağımsız markalardan alışveriş yapmayı seçerek, birinin hayalini destekliyorsunuz. Biz küçük işletme sahipleri bir sipariş bize ulaştığında bahsedilen o küçük mutlu dansını gerçekten yapıyoruz ve sizin kazandığınız parayı bizimle harcadığınız için çok minnettarız. 

 

ULAŞILABİLİR FİYATA ÖZGÜN VE %100 EL YAPIMI BİR ÜRÜNE SAHİP OLUYORSUNUZ. 

En sevdikleriniz için iz bırakan hediye almak ne zordur… Evinizde ya da ofisinizde oturduğunuz yerden hiç bir zahmete girmeden orijinal bir tasarım ürününü satın almak istemez misiniz?

Küçük işletme farkı işte tam da burada ortaya çıkıyor. Burada gelen her bir sipariş sizin adınıza özene bezene hediye paketi olarak sevdiklerinize en özenli şekilde ulaştırılıyor. 

Her hangi bir online satış platformundan gelişigüzel kargo poşetine tıkıştırılıp gönderilenlerle tasarım ürününü karıştırmamak lazım. 

“ÇOK BEĞENDİM AMA YA KARGODA KIRILIRSA DİYE SİPARİŞ VEREMİYORUM” DİYENLER…

Sonuçta aylar süren emeğimiz karşılığında ürettiğimiz her biri %100 el yapımı ayrı bir tasarım ürünü. Tabiki biz de üretenler olarak kırılmaması için en ince detayına kadar düşünüp, o şekilde yolluyoruz.

Ve bunu olabilecek en şık şekilde yapıyoruz. 

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ 

Evet belki 7/24 çağrı merkezi hizmeti sunamıyoruz ancak emin olmanızı isterim ki burada bize ulaşan her bir sipariş sadece pakete konan ve kargolanan bir ürün olarak değerlendirilmez. Mutlaka en içimize sinen ürün o pakete girer…

Bu atölyede size sunduğumuz alışveriş deneyimi kişiseldir ve siparişiniz, görüşleriniz ve geri bildirimleriniz, yapılan her yorum daha iyi bir hizmet deneyimi sunmak için ciddiyetle değerlendirilir. 

Bizler ürettiğimiz her bir ürüne tutkulu bir şekilde bağlıyız. Sonuçta paketi yapan kişi de üretimin içinde bir fill günlerce emeğini vermiş birisi. Bu kadar emek sonrasında sizin elinize ulaştığı anda yüzünüzde bir tebessüm oluşması en büyük mutluluğumuz. 

 

 

NEREDE ÜRETİLDİĞİNİ, NASIL AŞAMALARDAN GEÇTİĞİNİ BİLME RAHATLIĞI 

Atölye rutinimizi vakit buldukça sosyal medya üzerinden düzenli paylaşmaya çalışıyorum. Her siparişin yapılması için harcanan sevgi ve çabanın ne kadar büyük olduğunu görebilir ve paranızın iyi harcanmış olduğundan emin olabilirsiniz.

 

 

LÜTFEN SİZ DE PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OLMAYI İHMAL ETMEYİN

Günümüz ekonomik koşullarında eminim herkes para harcamadan düşünüyor. Acaba gerçekten sosyal medya üzerinden paylaştığımız vaadleri ne kadar yerine getirebiliyoruz konusunda şüphe duyanların da olduğunun farkındayım. Her siparişin ardından o kadar güzel mesajlar, fotoğraflar geliyor ki… İnanın sizin aracılığınızla paylaşılan alışveriş deneyiminin bizim için önemi çok büyük. 

 

Emin olun burada sizlere en özenli şekilde ulaştırmak için canla başla çalışan harika bir ekip var. 

Her geçen gün daha iyi bir hizmet vermek için tüm yorum ve eleştirileri ciddiye alıyorum. 

Bir hayal ve cesaretle çıktığım bu yolda destek olan herkese sonsuz teşekkür ederim…

Sinem 

Sepet

Sepetiniz şu anda boş.

Alışverişe Başla

Seçenekler